Bardzo miło mi ogłosić, że zostałem patronem medialnym Targów Pracy organizowanych przez Uniwersytet Warszawski. I serdecznie Was zachęcam do wzięcia w nich udziału! Ale nie dlatego, że jestem patronem, tylko dlatego, że naprawdę warto.
W trakcie targów każdy znajdzie coś dla siebie – zarówno ci, którzy dopiero zastanawiają się, czy warto się przebranżowić, jak i ci, którzy w IT już pracują, ale szukają nowych wyzwań.
Macie jeszcze prawie dwa tygodnie na rejestrację. 17 listopada będzie miała miejsce edycja online, więc nie musicie wychodzić z domu, a i tak będziecie mieli okazję wziąć udział w wydarzeniu. 😉
Dlaczego warto? Powody są co najmniej cztery:
- Dostępna będzie wirtualna hala wystawiennicza. A w niej czołowi pracodawcy na rynku. Serio, z wpisem w CV od kogoś z nich nie będziecie musieli już potem nikogo pytać o pracę.
- Spotkania z rekruterami. Doskonałe doświadczenie – nawet, jeśli nie zmienisz pracy od razu, to przynajmniej będziesz wiedział, czego oczekiwać w przyszłości.
- Webinary karierowe. Jeśli wciąż nie wiesz, która gałąź IT jest dla Ciebie, to na nich powinieneś się tego dowiedzieć.
- KONKURSY! Każdy lubi wygrywać nagrody, co?
Nie czekaj, zapisz się już dziś na https://targipracyit.pl/online/.
A jeśli nie dasz rady wziąć udziału, to nie szkodzi! Po prostu dodaj swoje CV do zarejestrowanego konta, każdy z rekruterów będzie miał okazję je zobaczyć. A jeśli dasz radę, a nie wiesz, o co zapytać, to dostaniesz bezpłatny Tutorial Kariery. Nieskromnie powiem, że też miałem okazję przyłożyć do niego rękę. 😉
Odkryj więcej z Bezpieczny Blog
Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze wpisy na swój adres e-mail.